Gravljus Star Trading Flamme Angel LED
Lägsta totalpris 198:-
99 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Flamme Angel LED
2 st / 198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fint ljus i plast i form av en Ängel som ingår i serien Flamme. Går bra att använda både inne och ute. Med timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fint ljus i plast i form av en Ängel som ingår i serien Flamme. Går bra att använda både inne och ute. Med timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-66 |
| Färg | Vit |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 35 mm |
| Diameter | 135 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Flamme Angel |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-Gravljus |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482054319 |








