Gravljus Star Trading Serene LED 064-53
Rek. pris 129 kr
105 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
LitiumbatteriBatteri Star Trading CR2032 3V 6-pack
27 kr
Serene LED 064-53
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lykta i metall med LED-belysning. Gravljuset är batteridrivet och ser väldigt verklighetstroget ut.
Recensioner
Guje GVerifierad köpare
för 3 månader sedanDet medföljande Led-ljuset slutade att lysa efter bara några dagar. Provade att byta batteri men det hjälpte inte.
+ Snygg modell
- Ljuset gått sönder
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-53 |
| Ström | 15 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Gravljus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Serene |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0,44 kg |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,038 W |
| Effekt | 0,038 W |
| EAN-nr | 7391482027399 |



