Gravlykta Star Trading Serene 46 cmWhite
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
White

Serene 46 cm
White
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker gravlykta i metall.
Vacker gravlykta i vit metall. Lyktan är 21cm hög utan dekoration, och markpinnen är 25cm hög. Med lyktan kommer också två olika toppdekorationer. Välj till ett ljus från vårt stora sortiment med utomhusljus.
Recensioner
Karina EVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen blev fin i mörkret . Jag är så nöjd
Elisabeth LVerifierad köpare
för 5 månader sedanNär det regnar ,regnar det in så ljuset blir blött,ljus med batteri i.Det slocknar o rostar.Borde få pengar tillbaka.Elisabeth Lorentzen
+ Snygg
- Regnar in i lyktan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-97 |
| Färg | White |
| Djup | 135 mm |
| Diameter | 135 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Effekt | 0 W |
| Bredd | 135 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Serene |
| Typ | Lykta |
| EAN-nr | 7391482070852 |







