






4-pack Flamme LED
269 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Antikljus Star Trading 4-pack Flamme LED är ett set med fina Flammeljus i 4 olika höjder, från 28 cm ner till 16 cm. Ljusen drivs av AAA-batteri och har en inbyggd timer.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 063-31 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 285 mm |
| Ström | 10 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Serie | Flamme |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Vikt | 0,24 kg |
| Bredd | 21 mm |
| EAN-nr | 7391482040824 |

