Antikljus Star Trading Flamme 250 mm LED 2-pack
Rek. pris 139 kr
95 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
49 kr
Flamme 250 mm LED 2-pack
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

2-pack långa Antikljus i Flamme-serien, gjorda i vax i svart färg med en rustik yta. Ljusen har en mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2-pack långa Antikljus i Flamme-serien, gjorda i vax i svart färg med en rustik yta. Ljusen har en mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken.
De har timerfunktion vilket gör att ljusen lyser i 6 h per dag i ca 30 dagar. De drivs av 2 AAA-batteri för varje ljus, dessa ingår ej.
Recensioner
Carolin HVerifierad köpare
för 4 månader sedanKöpt fler av dessa.
+ Jättefina o ett mycket bra pris.
- Finns inga.
Catrin DVerifierad köpare
för 4 månader sedanSåå verklighetstrogna och vackra, blir perfekt till Halloween
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-97 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 250 mm |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Flamme |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 21 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058904 |


