Antikljus Star Trading Flamme 4-pack
Rek. pris 329 kr
214 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
49 kr
Flamme 4-pack
214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Antikljus Star Trading Flamme 4-pack är ett 4-pack antikljus i höjden 20 cm, med slät yta och en låga som ger ett naturtrogen sken och utseende. Fjärrkontroll ingår.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Antikljus Star Trading Flamme 4-pack är ett 4-pack antikljus i höjden 20 cm, med slät yta och en låga som ger ett naturtrogen sken och utseende. Fjärrkontroll ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-58 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 200 mm |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 1,5 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Flamme |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,16 kg |
| Bredd | 21 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482049735 |



