Antikljus Star Trading Flamme Kort LED 2-packVit
Rek. pris 129 kr
98 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Flamme Kort LED 2-pack
Vit
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Antikljus Star Trading Flamme Kort LED 2-pack är ett 2-pack korta, elektriska antikljus med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Antikljus Star Trading Flamme Kort LED 2-pack är ett 2-pack korta, elektriska antikljus med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när de ska lysa.
Recensioner
MarreVerifierad köpare
för 3 månader sedanVerkligen jättefina! Bra med lite kortare ljus
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-29 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 150 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 20 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Diameter | 20 mm |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Serie | Flamme |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482037275 |






