Antikljus Star Trading Flamme StripeGrön
Rek. pris 149 kr
104 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
49 kr
Flamme Stripe
Grön
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

2 pack vita antikljus i vår Flamme Stripe serie, gjorda i vax i med en räfflad-randig yta. Ljusen har en mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har timerfunktion vilket gör att ljusen lyser i 6h per dag i ca 30 dagar. De drivs av 2 AAA batteri för varje ljus, dessa ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2 pack vita antikljus i vår Flamme Stripe serie, gjorda i vax i med en räfflad-randig yta. Ljusen har en mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har timerfunktion vilket gör att ljusen lyser i 6h per dag i ca 30 dagar. De drivs av 2 AAA batteri för varje ljus, dessa ingår ej.
Recensioner
Carolin HVerifierad köpare
för 4 månader sedanKöpt fler av dessa fina ljus.
+ Superfina!
- Finns inga.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-65 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 21 mm |
| Djup | 21 mm |
| Effekt/prestanda | 0,01 W |
| Diameter | 21 mm |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Serie | Flamme Stripe |
| EAN-nr | 7391482064905 |






