Antikljus Star Trading Flamme Swirl LED 2-pack
Rek. pris 139 kr
fr.102 kr
fr.65 krFrån 36 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Swirl LED 2-pack
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Antikljus med twist-format vax i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer. Storlek på ljuset med låga 25 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Antikljus med twist-format vax i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer. Storlek på ljuset med låga 25 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 23 mm |
| Serie | Flamme Swirl |
| Djup | 23 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 23 mm |
| Sensor | Nej |
