Antikljus Star Trading Paulina LED 15,5 cm 4-pack
109 kr/frp
98 kr/frpSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Paulina LED 15,5 cm 4-pack
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vita antikljus från Star Trading i en mindre storlek. Varmgul låga som skapar en mysig belysning. Perfekt att placera i en mindre ljusstake eller som julgransljus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vita antikljus från Star Trading i en mindre storlek. Varmgul låga som skapar en mysig belysning. Perfekt att placera i en mindre ljusstake eller som julgransljus.
Recensioner
Eva SVerifierad köpare
för 6 månader sedanPassar bra i kristallkronan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 066-79 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 155 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Serie | Pauli |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Typ | LED-Ljus |
| Vikt | 0,04 kg |
| Effekt | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482004376 |

