Antikljus Star Trading Presse LED 2-packRöd
Rek. pris 119 kr
98 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Presse LED 2-pack
Röd
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fantastiskt fina antikljus från Star Trading. Ljusen är batteridrivna och 25 cm höga. Perfekta att ha på matbordet eller i entrén för en hemtrevlig och varm känsla. Kommer i 2-pack och har en Push ON/OFF-funktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastiskt fina antikljus från Star Trading. Ljusen är batteridrivna och 25 cm höga. Perfekta att ha på matbordet eller i entrén för en hemtrevlig och varm känsla. Kommer i 2-pack och har en Push ON/OFF-funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 066-62 |
| Färg | Röd |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| Effekt | 0,064 W |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Presse |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482005373 |


