Blockljus Star Trading Flamme LED med BehållareSvart
Rek. pris 189 kr
132 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Flamme LED med Behållare
Svart
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Blockljus Star Trading Flamme LED med Behållare är ett fint Flamme-ljus med naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. Den har en hållare i klart glas som vaxljuset är monterat i. Ljuset har en inbyggd timer som gör att det lyser i 6 timmar.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading Flamme LED med Behållare är ett fint Flamme-ljus med naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. Den har en hållare i klart glas som vaxljuset är monterat i. Ljuset har en inbyggd timer som gör att det lyser i 6 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-94 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 125 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,28 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Serie | Flamme |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Diameter | 90 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482041579 |


