LED-Antikljus Star Trading 2-pack Flamme Metall
Nyhet
fr.149 kr
fr.129 krFrån 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2-pack Flamme Metall
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

2 pack antikljus i plast. De drivs av 2 x 2xAAA batterier och dessa ingår ej. Ljusen lyser med varmvitt sken och har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2 pack antikljus i plast. De drivs av 2 x 2xAAA batterier och dessa ingår ej. Ljusen lyser med varmvitt sken och har en inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Guld, Silver |
| Höjd | 285, 390 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Serie | Flamme Metal |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 21 mm |
| Bredd | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Dimbar | Nej |
