LED-Blockljus DeluxeHomeart 10x20 cm
fr.389 kr
fr.330 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

10x20 cm
330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Blockljus DeluxeHomeart 10x20 cm
Skapa en varm och inbjudande stämning med detta stilrena LED-blockljus från DeluxeHomeart. Ljuset har en realistisk design med en förstärkt topp och WETLOOK™-effekt, vilket ger ett äkta utseende. Utrustat med den patenterade 3D REAL FLAME™-tekniken för en verklighetstrogen ljuslåga.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax och resin
Mått: 10 x 20 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 3 x AA (ingår ej)
Batteritid: 500+ timmar
Färg: Cream
Material: Paraffinvax och resin
Mått: 10 x 20 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 3 x AA (ingår ej)
Batteritid: 500+ timmar
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Djup | 100 mm |
| Färg | Cream, Sand |

