LED-Blockljus DeluxeHomeart Utomhus 10x15 cmSand
339 kr
271 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krBatteriBatteri DeluxeHomeart C 1,5V 2-pack
53 kr
Utomhus 10x15 cm
Sand
271 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Blockljus DeluxeHomeart Utomhus 10x15 cm
Skapa en elegant och mysig atmosfär både inomhus och utomhus med detta LED blockljus i sandfärg. Tillverkat i hållbart HIPS-material, är det designat för att tåla väderförhållanden, vilket gör det till det perfekta valet för trädgården, terrassen eller för att lyfta inomhusdekor.
Specifikationer:
Färg: Sand
Material: HIPS
Mått: 10x15 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x C (Ingår inte)
Batteritid: 1500+ timmar
Detta ljus erbjuder lång batteritid och ett vackert sken som varar och ger ett stiligt, tryggt ljus för alla tillfällen.
Specifikationer:
Färg: Sand
Material: HIPS
Mått: 10x15 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x C (Ingår inte)
Batteritid: 1500+ timmar
Detta ljus erbjuder lång batteritid och ett vackert sken som varar och ger ett stiligt, tryggt ljus för alla tillfällen.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-UL-0069 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Djup | 100 mm |
| Typ | LED-ljus |
| Material | HIPS |
| Serie | Outdoor |
| EAN-nr | 5744001245200 |

