LED-Blockljus DeluxeHomeart Utomhus 10x20 cmSand
389 kr
311 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
101 krBatteriBatteri DeluxeHomeart C 1,5V 2-pack
53 kr
Utomhus 10x20 cm
Sand
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Blockljus DeluxeHomeart Utomhus 10x20 cm
Detta eleganta LED blockljus i sandfärg ger ett varmt och inbjudande sken både inomhus och utomhus. Tillverkat i slitstarkt HIPS-material, är det perfekt för att skapa en mysig atmosfär i trädgården, på terrassen eller som en stilren inredningsdetalj inomhus.
Specifikationer:
Färg: Sand
Material: HIPS
Mått: 10x20 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x C (Ingår inte)
Batteritid: 1500+ timmar
Med lång batteritid och ett vackert, hållbart ljus ger detta blockljus en säker och stilfull lösning för alla miljöer.
Specifikationer:
Färg: Sand
Material: HIPS
Mått: 10x20 cm (exkl. flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x C (Ingår inte)
Batteritid: 1500+ timmar
Med lång batteritid och ett vackert, hållbart ljus ger detta blockljus en säker och stilfull lösning för alla miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-UL-0070 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Djup | 100 mm |
| Typ | LED-ljus |
| Material | HIPS |
| Serie | Outdoor |
| EAN-nr | 5744001245217 |

