LED-Ljus Star Trading Diner Start
1 069 kr
1 019 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Diner Start
1 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Startset med 5 uppladdningsbara ljus med micro USB kontakt och laddare i serien Diner. Flammar med 96 dansande LED som lyser från 6 timmar upp till 15 timmar på 8 timmars laddning. En röd indikationslampa lyser under laddning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Startset med 5 uppladdningsbara ljus med micro USB kontakt och laddare i serien Diner. Flammar med 96 dansande LED som lyser från 6 timmar upp till 15 timmar på 8 timmars laddning. En röd indikationslampa lyser under laddning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-27 |
| Färg | Vit |
| Ström | 10 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall/Gummi |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Diner Start |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED Ljus |
| Djup | 6,8 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7391482045041 |



