Beskrivning
Fuoco från Blomus är en elegant eldlykta för utomhusbruk som blir ett fantastiskt inslag i din inredning. Ljussläckare medföljer.
Övrigt
Brinntid: 2 h
Brinntid: 2 h
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
|---|---|
| Art.Nr. | 65078 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 113 mm |
| Serie | Fuoco |
| Produkttyp | Eldlykta |
| Material | Polerat rostfritt stål, Keramik |
| Diameter | 185 mm |
| Volym | 400 ml |
| EAN-nr | 4008832650789 |



