









Lanterna Gnosjö KonstsmideRavello USBHöjd: 500 mm
Rek. pris 1 509 kr
!
953 kr 960 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Höjd

Ravello USB
Höjd: 500 mm 953 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lanterna Gnosjö Konstsmide Ravello USB är en dimbar lanterna som laddas med USB.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7812-750 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 500 mm |
| Kollektion | Lounge |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ravello |
| Typ | Ljusdekoration |
| Vikt | 1,7 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 2,2 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 7318307812756 |
