LED-Ljus Star Trading Flamme Dotty 9 cmTransparent
Rek. pris 139 kr
95 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Transparent

Flamme Dotty 9 cm
Transparent
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme Dotty glaslykta med batteriljus i glas med prickmönster.
Ljuset är cirka 9 x 9cm. Detta batteriljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från vår Flamme serie. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt. Den drivs av 2 A AA batterier, dessa ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-89 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | LEDLjus |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 90 mm |
| Serie | Flamme Dotty |
| Djup | 90 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482072849 |




