Ljuslykta Blomus Calma MediumFungi
Rek. pris 399 kr
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Calma Medium
Fungi
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

CALMA ljuslykta från Blomus kombinerar råhet och elegans på ett unikt sätt. Denna ljuslykta har en modern och minimalistisk design som ger en industriell och sofistikerad touch till ditt hem. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk. Mått: H20cm Ø12. Material: Betong, glas.
Varumärke
blomusBeskrivning
CALMA ljuslykta från Blomus kombinerar råhet och elegans på ett unikt sätt. Denna ljuslykta har en modern och minimalistisk design som ger en industriell och sofistikerad touch till ditt hem. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk. Mått: H20cm Ø12. Material: Betong, glas.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66951 |
| Färg | Sand |
| Höjd | 200 mm |
| Typ | Ljuslykta |
| Material | Betong/Glas |
| Bredd | 120 mm |
| Längd | 120 mm |
| Serie | Calma |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| EAN-nr | 4008832805585 |
