Ljuslykta House Nordic Seca
549 kr
30 dagars prisgaranti

Seca
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Lykta i bambu
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 6407702 |
| Färg | Svart |
| Typ | Ljuslykta |
| Material | Bambu |
| Bredd | 19 cm |
| Längd | 19 cm |
| Serie | Seca |
| Höjd | 24 cm |
| EAN-nr | 5713917016761 |

