Lykta Star Trading Flame lantern
fr.61 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flame lantern
61 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lykta Star Trading Flame Lantern är en elegant plastlykta med dansande Flame-låga inuti som kan användas både inomhus och utomhus. Lyktan har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lykta Star Trading Flame Lantern är en elegant plastlykta med dansande Flame-låga inuti som kan användas både inomhus och utomhus. Lyktan har en inbyggd timer.
Recensioner
Maria HVerifierad köpare
för 2 månader sedanBörjade blinka efter 2 tim fast det var nya batterier i Tog kontakt med kundtjänst men de har inte svarat på detta mail o då är det en vecka sedan jag skickade Så det blir inte några mera köp från detta företag 🤬
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 160, 230 mm |
| Typ | Lykta |
| Material | Plast |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ström | 10 mA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Spänning | 3 V |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Serie | Flame lantern, Flame Lantern |
| Diameter | 140, 150 mm |
| Bredd | 140, 150 mm |
| Vikt | 0,22, 0,28 kg |
| Djup | 140, 150 mm |
