Portabel Lykta Star Trading Aina Batteridriven
Nyhet
269 kr
215 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Aina Batteridriven
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En klassisk och stilfull lykta i metall och glas som skapar en varm och inbjudande atmosfär. Det mjuka ljuset ger en mysig känsla och passar perfekt för både vardag och fest. Med sin praktiska timerfunktion är den enkel att använda och blir en dekorativ detalj i hemmet, men kan även placeras utomhus vid varsam användning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En klassisk och stilfull lykta i metall och glas som skapar en varm och inbjudande atmosfär. Det mjuka ljuset ger en mysig känsla och passar perfekt för både vardag och fest. Med sin praktiska timerfunktion är den enkel att använda och blir en dekorativ detalj i hemmet, men kan även placeras utomhus vid varsam användning.
Klassisk och stilfull lykta i metall och glas. Batteridriven, 2xAAA, med timerfunktion. Lyktan är för inomhusbruk men går även att ha utomhus om den hanteras varsamt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-04 |
| Färg | Brons |
| Höjd | 280 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Lykta |
| Serie | Aina |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 130 mm |
| Bredd | 130 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482080561 |


