Uppladdningsbar Lampa Star Trading Lykta Lisa LED
Rek. pris 319 kr
303 kr
229 krSpara 24 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Lykta Lisa LED
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg portabel lykta med flera färgval på ljusskenet, varmvitt eller färgat. Välj vilken färg du vill ha genom att trycka på knappen undertill.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg portabel lykta med flera färgval på ljusskenet, varmvitt eller färgat. Välj vilken färg du vill ha genom att trycka på knappen undertill.
Håll in knappen i tre sekunder för att stänga av lyktan. Uppladdningsbart batteri som laddas med medföljande USB C kabel. För både inom- och utomhusbruk. Kan bekvämt bäras omkring och ge behaglig extrabelysning ljumma sommarkvällar i trädgården, på balkongen, på stranden eller på picknicken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-59-1 |
| Färg | White |
| Höjd | 260 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Lisa |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Lykta |
| Kabellängd | 15 m |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7391482071774 |











