Uppladdningsbar Lampa Star Trading Lykta Lucie LED
Rek. pris 829 kr
799 kr
569 krSpara 29 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Lykta Lucie LED
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg portabel lykta med två färgval på ljusskenet, varmvitt eller kallvitt. Uppladdningsbart batteri som laddas med medföljande USBkabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg portabel lykta med två färgval på ljusskenet, varmvitt eller kallvitt. Uppladdningsbart batteri som laddas med medföljande USBkabel.
För både inom- och utomhusbruk. Kan bekvämt bäras omkring och ge behaglig extrabelysning ljumma sommarkvällar i trädgården, på balkongen, på stranden eller på picknicken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-55-1 |
| Färg | White |
| Höjd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Lucie |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Lykta |
| Kabellängd | 10 m |
| Djup | 170 mm |
| Diameter | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7391482071385 |







