Ljusstake Blomus Nona 12 cmMicro Chip
199 kr
30 dagars prisgaranti

Nona 12 cm
Micro Chip
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

NONA-serien är grova och oglaserade - ändå är de gjorda av tåligt porslin. Små ojämnheter, små färgavvikelser och synliga linjer är tillverkningsspår. De gör dessa föremål unika. Dessa välformade ljushållare ser inte bara chica ut, utan är också praktiska på samma gång. Deras stabila bas garanterar ett säkert stativ. Om något droppar: rengöringen är mycket enkel och fungerar bäst med en fuktig trasa.
Varumärke
blomusBeskrivning
NONA-serien är grova och oglaserade - ändå är de gjorda av tåligt porslin. Små ojämnheter, små färgavvikelser och synliga linjer är tillverkningsspår. De gör dessa föremål unika. Dessa välformade ljushållare ser inte bara chica ut, utan är också praktiska på samma gång. Deras stabila bas garanterar ett säkert stativ. Om något droppar: rengöringen är mycket enkel och fungerar bäst med en fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66526 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Porslin |
| Bredd | 120 mm |
| Längd | 120 mm |
| Serie | Nona |
| Höjd | 35 mm |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 4008832793226 |

