





Ljusstake House DoctorMade200x150 mm
Rek. pris 399 kr
!
281 kr 322 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Made
200x150 mm 281 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusstake Made från House Doctor.
Skapa en intim atmosfär i ditt vardagsrum med ljusstaken Made från House Doctor. Denna lilla ljusstake är rund på toppen och fyrkantig nedtill och sticker ut medan det ljusbruna glaset ger en avslappnad känsla. Och eftersom ytan är matt avger den ett mjukt, omgivande ljus var du än behöver det. Placera ett stort värmeljus eller ett stearinljus och ställ den i fönsterbrädan eller på ditt soffbord. Med sin jordnära färg smälter den in i alla slags inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 202100580 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Glass |
| Tillverkarens Art.Nr. | 202100580 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Diameter | 150 mm |
| EAN-nr | 5707644824607 |
