



Ljusstake House Doctormed 6 Armar Move Mässing
849 kr 918 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

med 6 Armar Move Mässing
849 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-11
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Skapa en mysig atmosfär och massor av personlighet i din inredning med en vacker ljusstake. Move från House Doctor är en vacker ljusstake med en skulptural look med plats för sex ljus. Ljusstaken är gjord av mässing som ger ljusstaken en modern och rigorös touch.
Använd ljusstaken som ett vackert designobjekt på matbordet eller i vardagsrummet - med eller utan ljus. Passar ljus med diameter på 2 cm (201210005). Torkas av med en torr trasa.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 203660148 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Mässing |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203660148 |
| Serie | Move |
| Färg | Mässing |
| Längd | 500 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 1,07 kg |
| EAN-nr | 5707644479630 |
