Ljusstake House Nordic BallLila
465 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Lila

Ball
Lila
465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Ljusstake från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4561036 |
| Färg | Lila |
| Bredd | 7 cm |
| Längd | 7 cm |
| Höjd | 8,5 cm |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 5713917010400 |




