Ljusstake House Nordic Marble Leaf
469 kr
30 dagars prisgaranti

Marble Leaf
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Ljusstake från House Nordic.
Ljusstake i grön marmor med mässingshållare, 14x7 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4561075 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Marmor, Mässing |
| Bredd | 7 cm |
| Längd | 14 cm |
| Höjd | 7 cm |
| Färg | Marmor |
| EAN-nr | 5713917017775 |




