Ljusstake House Nordic Marble Twin
655 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusstake från House Nordic.
Ljusstake i brun marmor med dubbel hållare 13x3,5x15 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4561100 |
| Färg | Marmor |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 3,5 cm |
| Material | Marmor |
| Typ | Ljusstake |
| Bredd | 13 cm |
| EAN-nr | 5713917018734 |




