Ljusstake House Nordic Metal
466 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Metal
466 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Ljusstake i metall, 4 ljus, svart 15x28x21 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4561160 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 21 cm |
| Längd | 28 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Metal |
| Typ | Ljusstake |
| Bredd | 15 cm |
| EAN-nr | 5713917019571 |



