Ljusstake Star Trading 2-p Bloom
Nyhet
fr.109 kr
fr.89 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2-p Bloom
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bloom är ett 2 pack ljushållare för levande ljus eller batteriljus i storleken 7,5x6 cm. Gjord av porslin. Innerdiametern på ljushållaren är ca 23mm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bloom är ett 2 pack ljushållare för levande ljus eller batteriljus i storleken 7,5x6 cm. Gjord av porslin. Innerdiametern på ljushållaren är ca 23mm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Typ | Ljusstake |
| Serie | Bloom |
| Material | Keramik |
| Djup | 75 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 60 mm |
| Färg | Blå, Grön |
