
Ljusstake Uyuni LightingChamber MarmorSvart
Rek. pris 449 kr
!
399 kr 409 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Chamber Marmor
Svart 399 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusstake Uyuni Lighting Chamber Marmor är en unik ljusstake gjord med en kvalitetsmarmorfinish för att erbjuda en användbar bas för ditt ljus. Vacker att se på och lätt att använda med ett stilrent intryck. Passar 2 cm avsmalnande ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Uyuni Lighting |
|---|---|
| Art.Nr. | UL-30321 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 115 mm |
| Bredd | 115 cm |
| Längd | 116 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Marmor / Zinklegerad mässing |
| EAN-nr | 5708311303210 |


