Ljusstake Uyuni Lighting Matrix Mini 4 ArmarKrom
Rek. pris 399 kr
312 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Matrix Mini 4 Armar
Krom
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Dessa unika pjäser fungerar vackert ensamma eller perfekt sammankopplade i kombinationer, för att skapa en konstellation av levande ljus. Designad av Philip Bro, som har skapat unika inredningsdetaljer i mer än 30 år. Finns i 3 färger med antingen 2, 3 eller 4 armar. Mått: Längd 7,5 cm / Bredd 4,2 cm / Höjd 4,5 cm. Material: Zink Alloy.
Varumärke
Uyuni LightingBeskrivning
Dessa unika pjäser fungerar vackert ensamma eller perfekt sammankopplade i kombinationer, för att skapa en konstellation av levande ljus. Designad av Philip Bro, som har skapat unika inredningsdetaljer i mer än 30 år. Finns i 3 färger med antingen 2, 3 eller 4 armar. Mått: Längd 7,5 cm / Bredd 4,2 cm / Höjd 4,5 cm. Material: Zink Alloy.
Egenskaper
| Varumärke | Uyuni Lighting |
| Art.Nr. | UL-30331 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Zinc Alloy |
| Bredd | 75 mm |
| Längd | 75 mm |
| Serie | Uyuni Lighting |
| Höjd | 45 mm |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 5708311303319 |
