Lattesked Robert Welch Bud Bright 4 Delar
589 kr
30 dagars prisgaranti

Bud Bright 4 Delar
589 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lattesked Robert Welch Bud Bright är en stilren och praktisk lattesked som passar perfekt för att röra om i din morgonkaffe eller latte. Den är tillverkad av högkvalitativt rostfritt stål med en blank yta som ger den en elegant och modern look. Latteskeden är designad för att vara lätt att hålla och använda, med en bekväm och ergonomisk form som passar perfekt i din hand.
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Lattesked Robert Welch Bud Bright är en stilren och praktisk lattesked som passar perfekt för att röra om i din morgonkaffe eller latte. Den är tillverkad av högkvalitativt rostfritt stål med en blank yta som ger den en elegant och modern look. Latteskeden är designad för att vara lätt att hålla och använda, med en bekväm och ergonomisk form som passar perfekt i din hand.
Fördelar
- Elegant och modern design
- Ergonomisk och bekväm form
- Praktiskt utformad för att passa perfekt i ditt latteglas eller koppar
- Elegant och modern design
- Ergonomisk och bekväm form
- Praktiskt utformad för att passa perfekt i ditt latteglas eller koppar
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 36996-01 |
| Färg | Silver |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Längd | 204 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | BUDBR1025V/4 |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Bud |
| Produkttyp | Teskedar & Kaffeskedar |
| Bredd | 28 mm |
| EAN-nr | 5055202605664 |

