Salladsbestick Rice Melamin 2 DelarRosa
129 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Melamin 2 Delar
Rosa
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Krydda din sallad med många färger och tryck med dessa ursnygga melaminsalladsset. De kan användas för alla tillfällen både till vardagsbruk, fester eller till picknickresan.
Varumärke
RICEBeskrivning
Krydda din sallad med många färger och tryck med dessa ursnygga melaminsalladsset. De kan användas för alla tillfällen både till vardagsbruk, fester eller till picknickresan.
Egenskaper
| Varumärke | RICE |
| Art.Nr. | 579505-01 |
| Färg | Rosa |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 16 mm |
| Längd | 290 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | MESAL-2ZDOTI |
| Material | Melamin |
| Typ | Salladsbestick |
| Bredd | 72 mm |
| EAN-nr | 5708315227031 |

