Salladsset Sagaform Astrid
329 kr/frp
319 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Astrid
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Salladsbestick i Sagaforms favoritkombination av rostfritt stål och vackert böjt handtag i chokladbrunt wengeträ. Kombinationen blir spännande, en klassiker men med en tuffare touch. Kommer i ett kit av 2.
Varumärke
SagaformBeskrivning
Salladsbestick i Sagaforms favoritkombination av rostfritt stål och vackert böjt handtag i chokladbrunt wengeträ. Kombinationen blir spännande, en klassiker men med en tuffare touch. Kommer i ett kit av 2.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Art.Nr. | 567212-01 |
| Färg | Brun/Silver |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 240 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018354 |
| Material | Wengéträ/Rostfritt stål |
| Serie | Astrid |
| Produkttyp | Salladsbestick |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7394150183540 |




