Skaldjursbestick Sagaform Sivan 4-Pack
199 kr
30 dagars prisgaranti

Sivan 4-Pack
199 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det godaste finns alltid noga gömt, och det är därför som Sivan skaldjursbestick är en av de viktigaste detaljerna när man äter skaldjur. Sivan skaldjursbestick kommer i 4-pack. Det har stilrena detaljer och praktiskt grepp och är tillverkat i rostfritt stål.
Varumärke
SagaformBeskrivning
Det godaste finns alltid noga gömt, och det är därför som Sivan skaldjursbestick är en av de viktigaste detaljerna när man äter skaldjur. Sivan skaldjursbestick kommer i 4-pack. Det har stilrena detaljer och praktiskt grepp och är tillverkat i rostfritt stål.
Att äta skaldjur är en härlig tradition som bör hyllas och firas så ofta som möjligt – självklart tillsammans med Sivan skaldjursbestick.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Art.Nr. | 577680-01 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 2 mm |
| Längd | 200 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018406 |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Sivan |
| Produkttyp | Serveringsbestick |
| Bredd | 20 mm |
| EAN-nr | 7394150184066 |



