Bordstablett House Nordic Bombay
fr.461 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bombay
461 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rund bordstablett i flätad naturjute
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Höjd | 0,5 cm |
| Längd | 38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Färg | Mörkgrå, Natur |
| Material | Jute |
| Serie | Bombay |
| Typ | Bordstablett |

