Bordsunderlägg Pimpernel Strawberry Thief 4-packBlå
689 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

Strawberry Thief 4-pack
Blå
689 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-21
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PimpernelBeskrivning
Strawberry Thief bordsunderlägg 30x40 cm 4-pack från Pimpernel. Rengörs med fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Pimpernel |
| Art.Nr. | 37787-01 |
| Längd | 400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | X0010648717V |
| Färg | Blå |
| Bredd | 300 mm |
| Produkttyp | Bordstabletter |
| Material | Kork, trä |
| Serie | Strawberry Thief |
| EAN-nr | 749151547469 |






