




Glasunderlägg PimpernelStrawberry Thief 6-packRöd
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Röd

Strawberry Thief 6-pack
Röd 229 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Strawberry Thief glasunderlägg 6-pack från Pimpernel. Rengörs med fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Pimpernel |
|---|---|
| Art.Nr. | X0010268718V |
| Längd | 105 mm |
| Färg | Röd |
| Tillverkarens Art.Nr. | X0010268718V |
| Bredd | 105 mm |
| Material | Kork |
| Serie | Strawberry Thief |
| Typ | Glasunderlägg |
| EAN-nr | 749151547506 |



