Grytunderlägg Arabia Mainio Sarastus 20x20 cm
275 kr
212 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Mainio Sarastus 20x20 cm
212 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Mainio grytunderlägg kan du enkelt flytta heta plåtar, kastruller och stekpannor. Den är också bra för att skydda bord och dukar när du dukar under heta rätter. Den passar också utmärkt till alla Arabia serviser. Mainio Sarastus-linne är ett praktiskt och ekologiskt val för köket.
Varumärke
ArabiaBeskrivning
Med Mainio grytunderlägg kan du enkelt flytta heta plåtar, kastruller och stekpannor. Den är också bra för att skydda bord och dukar när du dukar under heta rätter. Den passar också utmärkt till alla Arabia serviser. Mainio Sarastus-linne är ett praktiskt och ekologiskt val för köket.
Egenskaper
| Varumärke | Arabia |
| Art.Nr. | 57938 |
| Typ | Grytunderlägg |
| Färg | Natur |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1061558 |
| Material | Linne |
| Serie | Mainio Sarastus |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 20 cm |
| EAN-nr | 6411801010534 |

