Beskrivning
En snygg bricka från Blomus i matt rostfritt stål. Brickan Basic är perfekt att ställa Basic-seriens kaffekannor eller snacksskålar på.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
|---|---|
| Art.Nr. | 63612 |
| Längd | 250 mm |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Material | Matt rostfritt stål |
| Serie | Basic |
| Produkttyp | Bricka |
| Höjd | 15 mm |
| Mått | 15 x 25 cm |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 4008832636127 |



