Bricka Blomus Basic15 x 25 cm
489 kr
30 dagars prisgaranti

Basic
15 x 25 cm
489 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

En snygg bricka från Blomus i matt rostfritt stål. Brickan Basic är perfekt att ställa Basic-seriens kaffekannor eller snacksskålar på.
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg bricka från Blomus i matt rostfritt stål. Brickan Basic är perfekt att ställa Basic-seriens kaffekannor eller snacksskålar på.
Recensioner
VerAVerifierad köpare
för 5 år sedanFin liten metallbricka.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63612 |
| Längd | 250 mm |
| Typ | Bricka |
| Material | Matt rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Serie | Basic |
| Höjd | 15 mm |
| Mått | 15 x 25 cm |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 4008832636127 |

