Sängbricka Cinas Portabelt Picknickbord
Nyhet
795 kr
30 dagars prisgaranti
Portabelt Picknickbord
795 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Sängbricka från Cinas. Perfekt för den ultimata frukostupplevelsen i sängen. Snygg med en enkel och funktionell design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Sängbricka från Cinas. Perfekt för den ultimata frukostupplevelsen i sängen. Snygg med en enkel och funktionell design.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 2071011 |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Form bord | Rektangulärt |
| Utförande | Matt Vit |
| Höjd | 23 cm |
| Typ | Sängbricka |
| Djup | 36 cm |
| Bredd | 58 cm |
| EAN-nr | 5703332013971 |