Brödkorg Blomus Delara Svart Stor
629 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Delara Svart Stor
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stilren designad brödkorg från Blomus. Bomullstyget är såklart tvättbart, men också vändbart, så att du enkelt får bort smulor efter användning.
Varumärke
blomusBeskrivning
En stilren designad brödkorg från Blomus. Bomullstyget är såklart tvättbart, men också vändbart, så att du enkelt får bort smulor efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63872 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 95 mm |
| Längd | 250 mm |
| Serie | Delara |
| Produkttyp | Brödkorg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 4008832638725 |
