Brödkorg Blomus DelaraStor, Moonbeam
629 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Delara
Stor, Moonbeam
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stilren designad brödkorg från Blomus som är tillverkad i krompläterat stål, klädd med ett fint bomullstyg i färgen taupe. Bomullstyget är såklart tvättbart, men också vändbart, så att du enkelt får bort smulor efter användning.
Varumärke
blomusBeskrivning
En stilren designad brödkorg från Blomus som är tillverkad i krompläterat stål, klädd med ett fint bomullstyg i färgen taupe. Bomullstyget är såklart tvättbart, men också vändbart, så att du enkelt får bort smulor efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63758 |
| Färg | Moonbeam |
| Höjd | 95 mm |
| Längd | 250 mm |
| Material | Krompläterat stål, Bomull |
| Serie | Delara |
| Storlek | L |
| Produkttyp | Brödkorg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 4008832637582 |
