Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm
fr.499 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bella Kolstål 20x20 cm
499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Höjd | 135 mm |
| Längd | 200 mm |
| Material | Kolstål |
| Produkttyp | Brödlåda |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8590, 5-8661 |
